MissNastolatek - profil użytkownika
ludek
zdjęcie domyśle

status (11 pkt) MissNastolatek

Zobacz polaroidy Użytkownik nie zbudował quizu Użytkownik nie prowadzi bloga
Blimp
Zapraszamy do wzięcia udziału w castingu na Miss Nastolatek Wrocławia w centrum handlowym Renoma 26 lutego we Wrocławiu!
imię:
data urodzenia:
miasto:

wzrost:
waga:
kolor oczu:
kolor włosów:
biust:
talia:
biodra:
Miss
1970-10-12
Nastolatek

0 cm
0 kg


0 cm
0 cm
0 cm

o mnie:

"MISS Wrocławia NASTOLATEK - informacje Chcesz wziąć udział w jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń na dolnym śląsku ? Wierzysz w siebie i swoje możliwości ? Lubisz być w centrum zainteresowania ? Być może to właśnie Ty zostaniesz Najpiękniejszą Nastolatką na Dolnym Śląsku! Weź udział w castingu do Miss Wrocławia Nastolatek 2010, który odbędzie się w centrum handlowym "Renoma" już 26 lutego ! To jedno z najważniejszych wydarzeń w naszym regionie, które otwiera przed Tobą nowe możliwości! Nie zastanawiaj się, przyjdź i pokaż całemu miastu jaka jesteś piękna! Weź ze sobą buty na obcasie i dowód osobisty jeżeli posiadasz, jeżeli jednak go nie posiadasz potrzebna będzie zgoda rodziców i legitymacja szkolna!"

 

« poprzedni

następny »

Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009