Zwrot o trochę mniej niż 180 stopni
pioro

Zwrot o trochę mniej niż 180 stopni

Maciej ZieńMaciej ZieńMaciej ZieńMaciej ZieńMaciej ZieńMaciej Zień

13 maja w Warszawie odbył się pokaz najnowszej kolekcji Macieja Zienia. Projektant zaprezentował suknie wykonane ze zwiewnych materiałów, w swoich ulubionych kolorach: bieli, czerwieni, beżu, a także czerni. Pewną nowością było wprowadzenie elementów glam rock'owych, co dodało ostrości dotąd bardzo eleganckiemu wizerunkowi marki. Można było zobaczyć wzorzyste tkaniny, aplikacje z ćwiekami i charakterystyczne w stylizacjach Zienia czarne skórzane paski. Interesującym zabiegiem było także wprowadzenie świeżej definicji sukni wieczorowej za pomocą mocno wyciętego przodu, pozostawiając z tyłu klasyczny tren. Natomiast absolutnym zaskoczeniem było pojawienie się na wybiegu modelki ubranej w spodnie rurki. Czyżby projektant był gotów na poszerzenie grona swoich klientek o młodsze pokolenia dziewczyn? 
Na imprezie pojawiło się mnóstwo gwiazd, a wśród najlepiej ubranych tego wieczoru znalazły się Joanna Horodyńska, Katarzyna Glinka, Maja Bohosiewicz, Dorota Williams i Aneta Kręglicka.

Joanna HorodyńskaKatarzyna GlinkaMaja BohosiewiczDorota WilliamsAneta KręglickaMaciej Zień i Joanna Przetakiewicz

fot: eastnews

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009