Złota myśl w Top Model
pioro

Złota myśl w Top Model

Jedenasty odcinek programu Top Model szczęśliwie pozbawiony był kontrowersji, natomiast nie dało się w nim uniknąć autopromocji jury, do grona którego dołączył Peyman Amin. Gość z Niemiec sam był jurorem w niemieckiej edycji Top Model, a obecnie jako właściciel agencji PARS z Monachium odbywa tournee po Polsce w poszukiwaniu nowych twarzy i przy okazji ogrzewa się w blasku fleszy, gdyż zapraszany jest na każdą imprezę modową. Przez widzów programu zostanie jednak zapewne zapamiętany dzięki swojej błyskotliwej radzie, jakiej udzielił jednej z uczestniczek, a mianowicie: 'I'm the best, fuck the rest!'. O tym, jaki przekaz nadaje jury wiadomo  było już od pierwszego odcinka, a teraz po prostu ktoś miał odwagę to wyartykułować w jednym zdaniu. Gratulujemy!


Oglądacie Top Model? Jak Wam się podoba? Kto, według Was powinien odpaść, a kto wygrać program? Czekamy na Wasze komentarze!

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009