TK Maxx nareszcie w Warszawie
pioro

TK Maxx nareszcie w Warszawie

TK Maxx Nareszcie w Warszawie, już jesienią otwarty zostanie kolejny sklep TK Maxx oferujący znane marki, najnowsze trendy w modzie, wysokiej jakości ubrania, obuwie, unikalne akcesoria i równie fascynujące artykuły dla domu - wszystko pod jednym dachem zawsze do 60% taniej (od regularnych cen...).
Każdego dnia kupcy TK Maxx wyszukują najlepsze oferty na najnowsze stroje i artykuły dla domu, negocjując je z ponad 3000 tysiącami marek na całym świecie. Nigdy zatem nie wiesz, co aktualnie znajduje się w sklepie. Unikalne sztuki, najszykowniejsze skórzane torebki, przeciwsłoneczne okulary od znanych projektantów... same znane marki i wszystko w atrakcyjnych cenach.   
Otwarcie pierwszego sklepu w Polsce nastąpiło we wrześniu 2009. Serce zabiło Ci szybciej? Spociły Ci się dłonie? Zaszumiało w głowie? Przygotuj się na całkiem nowe, ekscytujące doświadczenie w TK Maxx.Warszawski sklep TK Maxx mieścić się będzie na ul.Marszałkowskiej ( dawny Wars & Sawa ).

fot: www.tkmaxx.pl

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009