Rachel Weisz nową ambasadorką L'Oreal
pioro

Rachel Weisz nową ambasadorką L'Oreal

Rachel WeiszL’Oréal Paris powitał w gronie swoich Ambasadorek fascynującą i piękną aktorkę Rachel Weisz . Rachel Weich będzie twarzą linii przeciwzmarszczkowej do twarzy dla pań 40 + REVITALIFT. Sama będąc czterdziestolatką, jest idealną i wiarygodną reprezentantką potrzeb pielęgnacyjnych skóry w tym wieku.
Oto co powiedziała Rachel Weisz na temat swojej nowej roli - ambasadorki L'Oreal: „Czuję się zaszczycona rolą Ambasadorki i możliwością reprezentowania L’Oréal Paris. Z dumą będę wspierała misję L’Oréal Paris, przypominając wszystkim, z jakim zaangażowaniem zaspokaja ona pragnienia i potrzeby kobiet całego świata”.

„Inteligentna, pełna pasji i odważna, doskonała aktorka, a przy tym w pełni nowoczesna żona i matka – Rachel Weisz łączy wszystkie te cechy z ogromnym talentem” - mówi Cyril Chapuy, Globalny Prezydent Marki L’Oreal Paris – „Jej ujmująca uroda, naturalny wdzięk i niezwykła umiejętność wtapiania się w role, to tylko kilka z wielu zalet, które podbiły nasze serca. Rachel jest doskonałym wcieleniem wartości, na których opiera się nasza marka.”

fot: www.squallyshowers.wordpress.com

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009