Puść ciuch w ruch
pioro

Puść ciuch w ruch

Puść ciuch w  ruchMasz w szafie dużo ubrań, których nie nosisz? Nie masz co z nimi zrobić, a żal Ci je wyrzucić? Chciałabyś mieć coś nowego, oryginalnego, czego nie ma co trzecia osoba na ulicy? 
Wszystkie mamy podobny problem. Stąd nowa inicjatywa: organizujemy akcję „puść ciuch w ruch”. 
Akurat w czasie jesiennej zmiany garderoby możesz zrobić porządek ze swoimi rzeczami.
Przynieś ubrania, których nie nosisz. Mogą to być także buty, torby, wszelkiego typu dodatki, nawet książki, gry czy płyty. Wszystko co leży i kurzy się w twoim domu. Daj szanse poszaleć z tym komuś innemu. 
Forma dilowania jest dowolna. Można sprzedawać i zarabiać, można nie przynieść nic i wyjść z nową kolekcją, można się wymieniać, albo tylko popatrzeć. Dobra zabawa w miłej atmosferze przy dźwiękach muzyki gwarantowana.
Dodatkową atrakcją będą wyroby hand-made prosto od polskich projektantów. Biżuteria, dodatki, torby i wszystko czego dusza zapragnie aby przyozdobić się należycie na naszą piękną, złotą jesień w mieście.
Więc jeśli lubisz modę, chcesz fajnie wyglądać lub po prostu miło spędzić czas to wpadnij na swap party. W sobotnie popołudnie 24.10.2009, od godziny 12 do 18, w centrum Warszawy przy pl. Małachowskiego 3 w Obiekcie Znalezionym ( podziemia Zachęty ), będzie można się wymieniać, sprzedawać, kupować, śmiać się i dobrze się bawić.
Ubrania, które nie znajdą nowych właścicieli będzie można zostawić w specjalnym pojemniku, a zostaną przekazane do jednego z warszawskich domów samotnej matki. Obiekt Znaleziony w dzień jest restauracją, a w nocy zamienia się w klub. To przyjazne i klimatyczne miejsce w podziemiach Zachęty Narodowej Galerii Sztuki. Podczas trwania imprezy będzie można zjeść zarówno ciepły posiłek jak i napić się kawy czy piwa. A w sobotę, po spacerku w pobliskim Parku Saskim widzimy się w Obiekcie Znalezionym i puszczamy ciuchy w ruch!

fot: www.puscciuchwruch.blox.pl

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009