Produkty do makijażu dla fanek sagi Zmierzch już w Polsce
pioro

Produkty do makijażu dla fanek sagi Zmierzch już w Polsce

Twilight BeautyTwilight BeautyTwilight BeautyTwilight Beauty jest nową marką kosmetyczną zainspirowaną serią filmów produkcji Summit Entertainment, która zawiera dwie linie: Luna Twilight oraz Volturi Twilight. Teraz dwie linie  kosmetyczne dostępne są również w Polsce.

 Celem Twilight Beauty było wykreowanie dwóch pięknych i urzekających linii kosmetyków, które kobiety pokochałyby tak, jak pokochały Sagę Twilight. Poza urokiem wyrazistych i przyciągających uwagę opakowań konsumentki odkryją produkty bez których nie będą mogły się już obyć.

Luna Twilight odzwierciedla nastrój i atmosferę ukochanej powieści oraz serii filmów poprzez najwyższej jakości produkty, a także piękne i eleganckie opakowania.

Volturi  reprezentuje największy i najpotężniejszy klan w świecie wampirów. Herb potężnej rodziny Volturi jest główną częścią logo marki i znajduje się na każdym produkcie z linii.

Czy chcesz wyglądać jak Bella Swan ? Już dziś, możesz mieć kosmetyki Luna Twilight, których używa piękna bohaterka kultowego "Zmierzchu". Wybrane produkty znajdziesz wyłącznie w Perfumeriach Douglas a cały asortyment na stronie www.twilightbeauty.com 

fot: www.twilightbeauty.com

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009