Polska marka , którą warto znać - PORTOFINO
pioro

Polska marka , którą warto znać - PORTOFINO

 

Beata Sadowska PortofinoBeata Sadowska PortofinoPortofino to jedno z takich miejsc na Ziemi, które istnieją tylko dla naszej przyjemności. Miejsce o niepowtarzalnym uroku, gdzie piękno łączy się z luksusem.

W PORTOFINO  ten klimat tworzy moda. PORTOFINO to polska marka, która powstała z myślą o nowoczesnych kobietach. Takich, które nie ulegają schematom i cenią swoją indywidualność. Projektujektując dla nich kolekcje, projektanci PORTOFINO przetwarzają najnowsze trendy, dodając własne poczucie stylu. 

Twórcy PORTOFINO pragną, by ich klientki czuły się wyjątkowo. Nowoczesne, oryginalne wzornictwo ma wydobyć ich naturalne piękno i podkreślić kobiecość. Aby zaspokoić ich wymagania oraz zapewnić luksus i komfort, ubrania szyte są wyłącznie z tkanin najwyższej jakości, dbając o perfekcyjne wykończenie. PORTOFINO to marka elitarna również dlatego, że wszystkie wzory pojawiają się w zaledwie kilku egzemplarzach. Ambasadorką firmy PORTOFINO jest znana prezenterka telewizyjna Beata Sadowska. 

fot: www.portofino-fb.pl

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009