Piosenkarka Fergie nową amasadorką firmy Avon
pioro

Piosenkarka Fergie nową amasadorką firmy Avon

 

Outspoken by FergieOutspoken by FergieFirma Avon nie ustaje w zapełnianiu rynku kolejnymi perfumami. Do trzech kompozycji, które zaprezentowano w lutym - Bali Bliss, Eternal Magic i U by Ungaro - dołączyła kolejna, Outspoken by Fergie. Perfumy firmowane wizerunkiem Fergie, właściwie Stacy Ann Ferguson, amerykańskiej wokalistki zespołu Black Eyed Peas, która tym samym dołączyła do grona gwiazd, które z zaskakującą kreatywnością odcinają kupony od swej popularności.

Kompozycja Outspoken by Fergie rozpoczyna się nutami szafranu, czarnej porzeczki i karamboli. Linia serca to natomiast połączenie jaśminu, passiflory i tuberozy, zaś podstawa - nuty hebanu, wetywerii i skóry. Tym samym okazuje się, że najnowsze perfumy Avon odstają wyraźnie od wizerunku, do jakiego przyzwyczaiła nas marka. Zamiast zapachu lekkiego, przyjemnego i oklepanego do bólu, serwuje zapach lekki i przyjemny, za to skonstruowany w oparciu o zupełnie inne składniki. Zbytek łaski, można by zakpić.

W każdym razie Outspoken by Fergie to idealna propozycja dla kobiet o nieprzesadnie wymagających gustach, ewentualnie także na co dzień, do stosowania w niezobowiązujących sytuacjach, kiedy właściwie równie dobrze można by obejść się bez perfum w ogóle.

Tak jak istnieje szereg wad, których firma Avon wprost nie jest w stanie wyplenić, koncern nie zapomniał uwzględnić cechy, która w największej mierze decydowała o powodzeniu poprzednich perfum. To cena. Cena, którą z Avonem konkurować może co najwyżej Oriflame.

 

 

mat i foto : www.pasja.org

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009