Pierwszy zapach od Custo Barcelona
pioro

Pierwszy zapach od Custo Barcelona

Custo Woman Custo WomanCzy uwielbiasz przemierzać ulice w poszukiwaniu skarbów, które wkrótce staną się trendami? Pociąga Cię to, co unikalne i oryginalne? Uśmiechasz się w duchu, gdy przyciągasz do siebie wzrok innych? Na pewno uwiedzie Cię ekspresyjny, kolorowy świat mody CUSTO. Całości wrażenia dopełni zapach od CUSTO Barcelona – pierwsza propozycja, na którą czekali wszyscy Customaniacy.

CUSTO Woman to ciepły zapach, który zabiera nas w podróż poprzez mocne doznania. Pikantny, oryginalny i zabawny jest synonimem wędrówki przez świat, która była inspiracją dla jego stworzenia. Zapach, który przemyci odrobinę raju do miejskiego otoczenia.

CUSTO Barcelona jest innowacyjny, jak cała marka. Mocny, energetyczny. Jego kreacją zajął sie ekspert perfumiarstwa Alberto Morillas. Przełamująca zasady a jednocześnie elegancka i pełen życia – taka jest nuta głowy: świeża i wolna. Zaskakujące nuty gorzkiej pomarańczy nadają blask cytrusowemu koktajlowi, który zawiera cytrynę, różowy grejpfrut i  śródziemnomorską bergamotkę. 

Nuty serca rozwijają intensywne owocowe wonie pochodzące z poziomek i czarnej porzeczki, wygładzone przez kwiatowe nuty białej peoni i słodkość kwiatu pomarańczy. Są upojne i zmysłowe.  Nuty bazy odkrywają drzewne zapachy: drzewo cytrynowe ogrzane w cieple ambry i piżma, które tworzą niezwykle zmysłowe wrażenie. Całości dopełnia zaskakująca obecność paczuli.

Rewolucja zmysłów w połączeniu ze zmysłowością i elegancją. Mikstura i różnorodność. Charakter i przygoda. Oryginalny i autentyczny. Pierwszy zapach od CUSTO Barcelona.

Metalowy korek błyszczy jak najbardziej eleganckie i awangardowe projekty Custo. Jego nieregularny kształt nadaje charakter całości. Został wyraźnie przedłużony z przodu, wykraczając poza główne linie w tylnej części, przykrywa połyskujący cekinowym blaskiem panel. Zaokrąglone, kobiece kształty flakonu urzekają odcieniami różu o różnej intensywności, stopniowo przechodzącym od prawie przezroczystego do głębokich tonów. Wytłoczone w szkle logo Custo umiejscowione w dolnej części flakonu jest podpisem kreatora sygnującego swoim nazwiskiem projekt.

Kolorowy, odważny, wyszukany projekt flakonu to kwintesencja stylu marki.Od lipca 2010 w perfumeriach Sephora.

foto i mat : www.joy.pl

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009