Obrzydliwy odcinek Top Model
pioro

Obrzydliwy odcinek Top Model

Top Model

 

Jak często mamy okazję zobaczyć sesje z supermodelkami i surowym mięsem na łamach prestiżowych magazynów o modzie? Program Top Model próbuje nas przekonać, że to standard. W czasie oglądania ostatniego odcinka można było dostać mdłości. Publiczność została zszokowana, więc producenci się na pewno ucieszyli. W czasie zdjęć wielka wołowa wątroba upadła na ziemię, krew prysnęła po ścianach i nogach bladej uczestniczki, pani Magda Gessler mogła się pokazać, ot kolejna konkurencja i szansa na promocję. Zwierzę traci życie dla zabawy, a jego organy lądują na posadzce. W jak chorych umysłach powstają takie scenariusze? I w jakim świetle stawia to wielkich obrońców praw zwierząt - Joannę Krupę i Michała Piroga?

O prawdziwym modelingu znów nie padło ani słowo. Za to był szybki kurs poruszania się po czerwonym dywanie i zagajania z nieznajomymi na imprezie. Autorzy programu Top Model powinni chyba zmienić jego nazwę na: Top Celebrity - zostań celebrytką! Bo jak inaczej wytłumaczyć obecność Tomasza Jacykowa?

Oglądacie Top Model? Jakie są wasze odczucia?

fot: topmodel.tvn.pl

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009