Nowa linia herbat Irving Tea SPA
pioro

Nowa linia herbat Irving Tea SPA

Irving Tea SpaIrving Tea SpaIrving Tea SpaIrving Tea SpaKażda kobieta codziennie podejmuje nowe wyzwania, pełni wiele różnych, wymagających i absorbujących ról: troskliwej matki, inspirującej partnerki, efektywnego menadżera, serdecznej przyjaciółki. W każdej chce być doskonała. Nie jest to łatwe, ale daje prawdziwą satysfakcję. Irving zaprasza do wyjątkowego tea spa, które dostarczy sił niezbędnych by czerpać radość z każdej pełnionej roli i przeżytej chwili. Poczujmy jak wspaniale być kobietą!

W nowej innowacyjnej linii Irving Tea Spa znajdziemy herbaty, które w każdej sytuacji pomogą zadbać o dobre samopoczucie:
Irving Tea Spa Sea Detox – oczyszcza organizm
Irving Tea Spa Perfect Slim – pomaga zachować ładną sylwetkę
Irving Tea Spa Sweet Relax – daje uczucie relaksu i odprężenia
Irving Tea Spa Full Energy – pomaga odbudować zapas substancji witalnych

Receptura Irving Tea SPA opiera się na wykorzystaniu cennych właściwości herbaty (zielonej, Pu-erh, Yerba mate, zielonego rooibosa) wzmocnionych naturalnymi składnikami aktywnymi o udowodnionym działaniu, w odczuwalny sposób wpływającymi na samopoczucie i stan fizyczny. Irving Tea Spa to pierwsze na rynku herbaty, których zawartość wzbogacono o znane z kosmetyki i medycyny składniki, m.in. o algi morskie, pochodzącej z zielonej herbaty L-teaninę, ekstrakt z ziaren zielonej kawy.
Herbaty funkcjonalne Irving Tea SPA działają efektywniej, jeśli organizm jest przygotowany do kuracji poprzez wstępne oczyszczenie go z toksyn i szkodliwych substancji. Dlatego też zaleca się rozpoczęcie programu pielęgnacji z Irving Tea Spa od wariantu Sea Detox.
Cena opakowania 10 kopertek 4,99 pln.Linia Irving Tea Spa dostępna będzie od 1 lipca 2010.

mat i fot : www.polki.pl

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009