Nocne smaki Warszawy
pioro

Nocne smaki Warszawy

Redakcja Supermodel.pl wybrała się wczoraj na 3 imprezy w stolicy... bo chciałyśmy różnorodności i bo wiecznie nam mało!

Najpierw było spotkanie z Jolą Słomą i Mirkiem Trymbulakiem przy okazji promocji ich najnowszej książki kucharskiej 'Atelier Smaku 108 przepisów kuchni wegetariańskiej'. Projektanci zachęcali do świadomego proekologicznego stylu życia, Michał Piróg opowiadał o swoim popisowym bezmięsnym bigosie, pojawiła się także producentka programu 'Atelier Smaku' w stacji kuchnia.tv – Weronika Marczuk. Na scenie w 7 minut powstał wegetariański smalec na bazie między innymi tłuszczu kokosowego i jabłek. Zebrani goście zadawali pytania, a uzupełnieniem odpowiedzi prowadzących była możliwość degustacji fantastycznych potraw. Nam najbardziej smakowały tajemnicze kulki w posypce cynamonowej i kokosowej, czyli klasyk. Nasza obecność przy stołach ze słodyczami na każdym evencie powoli staje się w Warszawie legendarna.


degustacjadegustacjaSłoma&Trymbulakdegustacja

Następnie zdrowo posłodzone pobiegłyśmy na otwarcie flagowego sklepu marki H&M na Nowym Świecie 32, gdzie przywitano nas kieliszkiem szampana z truskawką. Wspaniale! Dziewiąty już sklep sieci zajmuje piękną 3-poziomową kamienicę w najlepszej chyba lokalizacji w kraju. Spora przestrzeń i świetnie wyeksponowana zarówno kolekcja od Lanvin, jak również Holiday. Wśród licznych gości i kelnerów z tacami pełnymi wyrafinowanych przystawek, spotkałyśmy ponownie Michała Piróga, który przeszedł szybką metamorfozę i zamienił różową wegetariańską kurteczkę na podstawowy uniform japońskiego dziennikarza modowego, czyli wszystkie odcienie czerni. Ustrzeliłyśmy też rozdającą uśmiechy Małgorzatę Sochę, wyjątkowo skromną Candy Girl oraz Martynę Wojciechowską w świetnej formie, czego nie można powiedzieć o obecnej Beacie Sadowskiej. Słodycze wręczono nam dopiero przy wyjściu, no cóż!

H&M na Nowym ŚwiecieH&MH&MH&MH&MCandy GirlSadowska & WojciechowskaH&M

Z czekoladkami w łapkach pobiegłyśmy na Wilczą do Warsaw Tortilla Factory... w sumie miałyśmy ochotę na tortillę, ale na miejscu czekały na nas kolorowe drinki w prezencie od Finlandii i koncert 'Live & Loud' promujący projekt 'Poland... why not?'. Gwiazdą wieczoru był fiński wokalista i multiinstrumentalista Osmo Ikonen, a na scenie towarzyszyli mu goście, wśród których znalazł się Sławek Uniatowski, Patrycja Kazadi i Natasza Urbańska. Ta ostatnia zaskoczyła wszystkich swoim nowym repertuarem z mocnym beat'em i dużą dawką lukru. Utwory świetnie zaaranżowane, dobrze zaśpiewane, wszystko się zgadza. Jednak jej występ wzbudził ogromne kontrowersje i stał się tematem kilkugodzinnej dyskusji w szerokim gronie. Poczekajmy na premierę, jesteśmy ciekawe jak Wam się spodoba.

Kyss MajorSławek UniatowskiNatasza UrbańskaPatrycja Kazadi

26.11.2010

fot: asia sia

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009