Natalia Vodianova w kampanii dla Stelli McCartney
pioro

Natalia Vodianova w kampanii dla Stelli McCartney

Natalia VodianovaNatalia VodianovaNatalia VodianovaStella McCartney po raz kolejny zaskakuje prostotą. Minimalistyczna kampania kolekcji na jesień/zimę 2010/2011 jednym wydaje się nudna, drugich zachwyca.

Stella McCartney postawiła na sprawdzoną ekipę. Do swojej kampanii na jesień/zimę 2010/2011 po raz kolejny zatrudniła Natalię Vodianovą oraz duet Alas & Piggott i sama zajęła się stylizacją. Efektem jest prosta kampania idealnie pasująca do stylistyki marki.

Natalia wystylizowana przez Stellę wygląda seksownie i pięknie. Ma na sobie proste, ale szykowne kreacje, które bardzo przypominają osobisty styl projektantki. Na jednym ze zdjęć stoi w dużym, męskim swetrze i zachwyca niewinnym spojrzeniem. Ta kampania różni się od tego, co marka zaprezentowała w tym sezonie. W reklamie na wiosnę/lato 2010 modelka miała rozwiane włosy i przybierała radosne pozy pozując na tle powiększonego zdjęcia psa Stelli. W najnowszej, na jesień/zimę, Natalia z zaczesanymi włosami stoi prosto na tle szarej ściany. Ten szary, trochę przygnębiający klimat ożywia kolorowy napis STELLA MCCARTNEY ozdobiony wesołymi rysunkami. Przypomina trochę kampanię na wiosnę/lato 2009 z Kate Moss w roli głównej, jednak wtedy scenografia była barwna, a napis minimalistyczny.

fot: www.fashiongonerouge.com, lula.pl

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009