Naomi Campbell wspiera potrzebujących z Haiti
pioro

Naomi Campbell wspiera potrzebujących z Haiti

Fashion for ReliefFashion for ReliefFashion for ReliefW piątek, 12 lutego podczas nowojorskiego tygodnia mody odbył się charytatywny pokaz Naomi Campbell - Fashion for Relief podczas którego oddano hołd Alexandrowi McQueennowi.

Pokaz był niezwykle wesoły i widać było, że dla modeli i modelek to jest przyjemność. Uśmiechali się, wygłupiali a publiczność bawiła się razem z nimi. Agyness Deyn nie mogła utrzymać równowagi w szpilkach Burberry, a po drugim upadku postanowiła zdjąć buty i dokończyć pokaz na bosaka, na co publiczność zareagowała gromkimi brawami. Dwie modelki przeszły przez wybieg tanecznym krokiem, jedna podtrzymała się siedzącego w pierwszym rzędzie gościa, by poprawić sobie buta. Było spontanicznie i trzeba przyznać, że pokaz się udał.

Oprócz sławnych modeli i modelek ubrania zaprezentowały też Donna Karan, Diane von Furstenberg, Sarah Ferguson, Kelly Osborne, Chris Brown, Estelle. Przed samym finałem Naomi Campbell postanowiła oddać cześć zmarłemu w tym tygodniu Alexandrowi McQueenowi. Daphne Guinness przeszła przez wybieg w srebrnym kombinezonie, który projektant stworzył jako prezent urodzinowy. Ledwo ustała w niebotycznych butach z jego kolekcji, czekając na Heidi Mount, Sashę Pivovarovą, Natashę Poly, Karen Elson, Angelę Lindvall, Helenę Christensen i Naomi, które dołączyły do niej, by razem oddać hołd znakomitemu projektantowi. Wszystkie miały na sobie sukienki z kolekcji Alexandra McQueena.

 

fot i mat : www.lula.pl

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009