Modelki z zarostem w pokazie Patricka Mohra
pioro

Modelki z zarostem w pokazie Patricka Mohra

Berlin Fashion Week - Patrick MohrBerlin Fashion Week - Patrick MohrBerlin Fashion Week - Patrick MohrBerlin Fashion Week - Patrick MohrDziwny, szokujący, rodem z horroru – takie komentarze pojawiły się w mediach po pokazie najnowszej kolekcji Patricka Mohra, który odbył się w ramach berlińskiego Fashion Week. Powodem konsternacji bynajmniej nie były pokazane stroje, a dobór modeli i modelek.
Na wybiegu pojawiły się przypominające przybyszy z kosmosu ludzkie sylwetki – pozbawione włosów, za to z doklejonymi brodami. Z pewnością nie jest to pokaz „miły dla oka”, nie patrzy się na to z przyjemnością i zapewne to było w jakimś sensie celem Mohra, który nie poraz pierwszy pokazuje swoje kolekcje w dość kontrowersyjny sposób. Na jednym z jego wcześniejszych pokazów oprócz modelek wystąpiły osoby bezdomne, na innym z kolei - transwestyci i kulturyści. Pomysły Mohra mają nie tyle cieszyć oko, co prowokować do dyskusji, pobudzać do myślenia. Ta przedziwna charakteryzacja z pewnością zwróciła uwagę na projektanta, ale czy ktoś w ogóle zauważył same ubrania?

fot: www.gettimages.com i www.zeberka.pl

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009