Tej wiosny - kolory!
pioro

Tej wiosny - kolory!

Marc Jacobs żólta koszula Marc Jacobs żółta torba wiosna 2009 żółta sukienka, kolor na sezon wiosna 2009 Tej wiosny w modzie królować będzie kolor, jako antidotum na zimową szarówkę. Dla mniej odważnych róże i błękity, dla tych, które nie boją się mocnych barw - żółcie. Kolor żółty jest wprawdzie kolorem trudnym, dlatego jeśli nie jesteś w stanie dobrać żadnego z jego odcieni do Twojej karnacji, zdecyduj się na żółty akcent w postaci torby lub butów (patrz: Marc Jacobs). Nie łącz jednak żółtego z czernią, bo to trochę zbyt w stylu lat 80-tych. Zamiast tego zestaw go z jeansem, bielą, lub innymi żywymi kolorami.

Pamiętaj jednak, by nie pędzić bezmyślnie za tym, co dyktują kreatorzy mody - ważne żebyś wyglądała i czuła się dobrze w tym co masz na sobie, dlatego jeśli żółć Cię przeraża - zafunduj sobie np. koronkową bieliznę w kanarkowym kolorze!

źródło: www.fashion.about.com

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009