Moda na jakość - niezmiennie od 60 lat
pioro

Moda na jakość - niezmiennie od 60 lat

 

Olimpia jesień - zima 2010/2011Olimpia jesień -zima 2010/2011Olimpia jesień -zima 2010/2011Olimpia jesień -zima 2010/2011Firma OLIMPIA to przede wszystkim długoletnia tradycja, wysoka jakość oraz wysublimowany gust.Produkty Olimpii cechują się elegancją i ciekawą linią. Tworzone są z najlepszych gatunkowo przędz, sprowadzanych z Francji i Włoch.

Zespół wykwalifikowanych projektantów i stylistów tworzy każdy model z pasją, dbając o najdrobniejsze szczegóły. Głównie dlatego ubrania Olimpii łatwo komponują się w harmonijne zestawy, tworząc klasyczne kompozycje.

Na sezon jesień - zima 2010/2011 Olimpia przygotowała szeroki wachlarz wyrobów zarówno dzianinowych jak i tkaninowych. To, co wysuwa się na pierwszy rzut oka to bogactwo barw - dominuje nietypowa kolorystyka, jak na te chłodne pory roku a mianowicie: malina, amarant, żółty, morski, ognista czerwień oraz soczysty błękit.

A co w samych wzorach? Tutaj proponujemy prawdziwą eksplozję fasonów - od eleganckich żakietów do casualowych golfów i kardiganów. Wielbicielki dzianinowych sukienek, tunik i bolerek również znajdą dla siebie ciekawe propozycje.

Wszystkie projekty tworzone i realizowane były w duchu zbliżającego się diamentowego jubileuszu – sześćdziesięciolecia istnienia marki Olimpii.

Szczegóły na www.olimpia.com.pl.

fot i mat: Katarzyna Łuczkowska Olimpia

 

 

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009