Moda na... gumowe sandały!
pioro

Moda na... gumowe sandały!

 

Kate BosworthGivenchyCROCSFirma CROCS już na dobre zadomowiła się na polskim rynku. Te gumowe szkaradztwa, są rzekomo bardzo wygodne i przewiewne, wprawdzie skutecznie odstraszają mnie wyglądem, jednak okazują się być świetnym obuwiem do pracy w ogródku, czy pobyt na działce. Jednak moda gumowa, to nie tylko krokodylowate CROCS'y, ale także bardziej wyszukane buty z tworzywa sztucznego. Przykładem może tu być para zaprojektowana przez GIVENCHY, za - bagatela - 177 $!!! Inna para, która podbiła serca gwiazd, to żółte sandałki SEE by Chloe, na zdjęciu obok na stopach Kate Bosworth.

Rozumiem, że letnie "gumiaki" są modne i mogą się podobać, ale czy są one zdrowe dla naszych stóp? Przecież skóra nie ma jak oddychać, oczami wyobraźni już widzę odparzenia, jakie pojawiają się na stopach fanów gumowych sandałów. A może są one wykonane z jakiegoś czarodziejskiego, nowoczesnego i oddychającego plastiku?

 

 

fot: www.polyvore.com, www.cocs.com, www.style.com

 

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009