Kolejny skandal w Top Model
pioro

Kolejny skandal w Top Model

Paulina Papierska

 

Zwyciężczyni pierwszej edycji Top Model nie szczędzi ostrych słów krytyki osobom odpowiedzialnym za produkcję programu. Paulina Papierska na swoim blogu poinformowała, że nagroda główna, czyli kontrakt z nowojorską agencją NEXT, jest w rzeczywistości fikcją. Modelka mówi, że z powodów formalnych nie ma możliwości realizowania go. To skandaliczne, że telewizja TVN oszukuje zarówno uczestniczki, jak i swoich widzów. Według Papierskiej program kreuje sztuczne osobowości dziewczyn oraz dalekie od światowego profesjonalizmu sesje, efektem których są nieprzydatne w prawdziwym portfolio zdjęcia. Producenci, nastawieni jedynie na ogromne zyski z reklam, podkręcają gorącą atmosferę show, by zdobyć jak największą oglądalność. Dlaczego jednak nikt nie zadbał o to, by nagroda, do której dziewczyny prowadzi droga pełna upokorzeń i łez, była faktycznie gwarantowana? To oczywiste, że agencja D'Vision jest w ogromnym stopniu odpowiedzialna za realizację umowy. Działa na rynku od kilkunastu lat i zna realia tej branży, jej pracownicy musieli już w chwili negocjacji z TVN'em wiedzieć, że wywiązanie się z zobowiązań nie jest możliwe. Tak naprawdę chodziło tylko o to, by wzbudzić zainteresowanie, przyciagając do programu Anję Rubik oraz szafując nazwą NEXT. Wygląda na to, że obie agencje dopuściły się oszustwa z premedytacją, a telewizja TVN wykazała się pazernością i brakiem znajomości branży, brnąc w realizację takiego scenariusza i zatrudniając w roli ekspertów ignorantów: Dawida Wolińskiego i Marcina Tyszkę, oraz amatorki: Joannę Krupę i Karolinę Korwin-Piotrowską.

Wyobrażacie sobie, aby znosić te wszystkie nieprzyjemne sytuacje w programie, walcząc o kontrakt z agencją, a następnie zostać z niczym?

 

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009