Karl Lagerfeld zrobi zdjęcia do kalendarza Pirelli na 2011 rok
pioro

Karl Lagerfeld zrobi zdjęcia do kalendarza Pirelli na 2011 rok

 

Karl LagerfeldNiemiecki projektant już od dłuższego czasu jest znany także z tego że robi piękne zdjęcia ( np. do kampanii których jest autorem). W swoim portfolio ma naprawdę znakomite zdjęcia i choć projektowanie jest nadal jego głównym zajęciem, to fotografia zaczęła go coraz bardziej pochłaniać. Teraz zostanie autorem najnowszego kalendarza Pirelli, dzięki czemu dołączy do grona największych, jak Patrick Demarchelier, Bruce Weber, czy Mario Testino.Karl zaplanował zdjęcia na kwiecień i zapowiedział, że w sesji wezmą udział same topmodelki. Zapewne wśród nich pojawi się ulubienica projektanta Lara Stone. Projektant powiedział też, że odejdzie od popularnej stylistyki."Zrobię to w swoim studiu w Paryżu. Ujęcia na plaży są zbyt oczywiste." - ogłosił Karl.

Kalendarza Pirelli to prestiżowe wydawnictwo, które z założenia ma być na najwyższym poziomie. Tylko najlepsi fotograficy zostają zapraszani do współpracy, a oni wybierają najładniejsze kobiety. Ciekawe, czy Karl zachwyci. Wiadomo, że nie pójdzie w stronę grafiki, ani kolażu i prawdopodobnie postawi na urodę modelek oraz piękne ubrania. To może być wielka gratka dla wielbicieli mody.

fot: http://curtisjacob.tumblr.com

 

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009