Karl Lagerfeld projektuje dla 3 Suisses
pioro

Karl Lagerfeld projektuje dla 3 Suisses

3 Suisses 3 Suisses3 Suisses3 SuissesNiemałą burzę w mediach wywołały niedawno słowa Karla Lagerfelda, który w udzielonym ostatnio portalowi WWD wywiadzie stwierdził, że coraz bardziej pociąga go idea projektowania dla potrzeb rynku masowego.Projektant w żadnym wypadku nie wybiera się na emeryturę, ale w bliżej nieokreślonej przyszłości zamierza zmienić profil swojej twórczości.

Lagerfeld twierdzi bowiem, że obecność na obu krańcach biznesu związanego z modą to prawdziwy sukces dla projektanta. Świat mody luksusowej już podbił - teraz czas więc na masówkę. Projektant wyjawił, że zamierza wkroczyć ze swoim imperium na rynek opanowany przez sieciówki. Poniżej zdjęcia Lagerfelda z francuskiego katalogu Les 3 Suisses. W katalogu oprócz zdjęć samego projektanta pojawiły się także wykonane przez niego fotografie top modelki Iris Strubegger.
fot: www.wwd.com

 

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009