Giorgio Armani ubierze Alicię Keys podczas jej trasy koncertowej
pioro

Giorgio Armani ubierze Alicię Keys podczas jej trasy koncertowej

 

Alicia KeysGiorgio Armani dla Alicii KeysGiorgio Armani nie zamierza przejść na emeryturę i cały czas tworzy. Jego najnowszym projektem jest dbanie o wizerunek sceniczny Alicii Keys podczas jej trasy koncertowej po Europie.

Na początku roku Giorgio Armani zaprojektował stroje dla Lady Gagi, teraz ubierze utalentowaną piosenkarkę Alicię Keys, która będzie nosić jego stroje podczas swojej europejskiej trasy koncertową "The Element of Freedom". Projektant przyjaźni się z piosenkarką od lat i współpracowali już razem wielokrotnie.

Włoski projektant skompletował dla Alicii garderobę ze swoich linii Giorgio Armani i Emporio Armani. Piosenkarka będzie nosić m.in. skórzaną militarną kurtkę z wstawkami przypominającymi krokodylą skórę, suknię z jasnego szyfonu na jedno ramię oraz małą czarną z piękną falbaną. Każda z tych rzeczy została dodatkowo ozdobiona kryształami Swarovskiego, cekinami i innymi ozdobnymi aplikacjami.

mat i fot: viewonfashion.com i lula.pl

 

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009