Giorgio Armani + Reebok = EA7 Reebok
pioro

Giorgio Armani + Reebok = EA7 Reebok

EA7 Reebok Emporio ArmaniEA 7 Reebok Emporio ArmaniEA7 Reebok Emporio ArmaniEA 7 Reebok Emporio ArmaniGiorgio Armani i Reebok International już w zeszłym roku ogłosili zawarcie globalnej współpracy. Wyjątkowa sportowa kolekcja zatytułowana EA7 Reebok Emporio Armani miała swoją premierę w styczniu podczas Mediolańskiego Tygodnia Mody.
Buty i ubrania z ekskluzywnej linii łączą w sobie sport, nowoczesne technologie, ale także seksowną aurę, jaką wnosi styl Emporio Armani. Kolekcja powinna przypaść do gustu nie tylko zwolennikom aktywnego trybu życia, ale także wielbicielom luksusu. Dlaczego? Bo projektanci, dbając o nadanie nowym produktom cenionego charakteru marki Reebok, zadbali o to, by połączyć sportowe rozwiązania z droższymi, bardziej komfortowymi materiałami.
Co zawiera długo oczekiwana EA7? Połyskujące kurtki, wygodne, ale także seksowne tank topy, bluzy w metalicznych kolorach i świetne sportowe, zwężane ku dołowi spodnie.
Kampania reklamowa kładzie jednak nacisk nie na ubrania, a na buty. Na zdjęciach widać wyraźnie ich niezwykłe podeszwy - np. w kształcie plastra miodu w jednym z modeli tenisówek. Ciekawie wygląda też fason przypominający oxfordki, ale z wyraźnym sportowym zacięciem.
Kolekcja EA7 Reebok Emporio Armani będzie dostępna od lipca w butikach Emporio Armani, concept store'ach i wyselekcjonowanych sklepach Reebok na całym świecie.

mat : www.groszki.pl

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009