Fitella Diet - słodkie zyski bez cukru
pioro

Fitella Diet - słodkie zyski bez cukru

Nowość od FitelliNowość od FitelliDo rodziny Fitelli dołączyły dwa nowe produkty z pełnego ziarna pszenicy i bez dodatku cukru. Dzięki temu pomogą utrzymać doskonałą figurę przez cały rok bez większych wyrzeczeń, a przy tym zaskakują niezwykłym smakiem!

Fitella Diet to pierwsze płatki z pełnego ziarna pszenicy bez dodatku cukru, które stanowią propozycję zbilansowanej diety, co oznacza, że zapewniają odpowiednią ilość wartości odżywczych, a w konsekwencji energię na cały dzień. Dzięki zawartości niezbędnych dla zdrowia składników, takich jak: pełne ziarno pszenicy i błonnik, Fitella Diet w naturalny sposób zadba o naszą sylwetkę. Brak cukru zdecydowanie wyróżnia Fitellę Diet wśród produktów oznaczanych, jako "fit" lub "fitness", ale przede wszystkim sprzyja naszej diecie. Fitella jest wyjątkowo smaczna, a z dodatkami mlecznymi tworzy doskonałe śniadanie. Fitella Diet to propozycja zbilansowana, czyli zapewniająca odpowiednią ilość wartości odżywczych, a w konsekwencji energię na cały dzień. Fitella Diet dostępna jest w dwóch wersjach - smakowej - truskawkowej i naturalnej . 

mat i fot : M.Białasiewicz TBWA\PR

 

 

 

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009