Zgaś światło - bądź trendy ratując Ziemię!
pioro

Zgaś światło - bądź trendy ratując Ziemię!

 

earth hour godzina dla ziemi zgaś światło ratuj ziemię28 marca o godzinie 20.30, na jedną godzinę zgasną światła w domach, firmach i instytucjach publicznych na całym świecie. Wyłączone zostaną również oświetlenia słynnych budowli, takich jak opera w Sydney, Koloseum, hotel Burj Dubaiin w Dubaju czy most Golden Gate w San Francisco.

Jesli już dziś martwisz się tym, jak wyglądał będzie świat Twoich dzieci przyłącz się do akcji" Godzina dla Ziemi".

 

"Earth Hour", czyli "Godzina dla Ziemi" to ogólnoświatowa kampania odbywająca się już po raz trzeci. Początki tej akcji dało Sydney w 2007, kiedy na apel WWF zareagowało ok. 2 miliony osób. W jaki sposób? Po prostu gasząc światło! W kolejnym roku kampania dotarła także do Polski, a na całym świecie przyłączyło się do niej aż 100 milionów ludzi!

Organizatorzy "Earth Hour" szacują, że w tym roku światła może wyłączyć nawet 1 miliard osób!

Od Moskwy, przez Warszawę po Chicago, świat pogrąży się w ciemnościach na jedną godzinę, ale symboliczny gest rozjaśni – miejmy nadzieję – na długo naszą drogę do efektywnej walki z globalnym ociepleniem.

Jeśli nie martwią Cię jeszcze problemy z jakimi będą borykały się Twoje dzieci, pomyśl jak trendy jest dopisanie się na listę obok takich gwiazd jak Kayah czy Iza Miko. Godzina przy zgaszonym świetle może być też pretekstem do romantycznej kolacji z chłopakiem albo pidżama party przy świecach z koleżankami.

Zobacz stronę kampanii „Godzina dla Ziemi”, wpisz się na listę!

 

www.wwf.pl/godzinadlaziemi
źródło: www.wiadomosci24.pl

 

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009