Dom mody Gucci wprowadza na rynek linie haute couture - Gucci Premiere
pioro

Dom mody Gucci wprowadza na rynek linie haute couture - Gucci Premiere

Salma Hayek w sukni Gucci PremiereDom mody Gucci wprowadza na rynek kolekcję haute couture, noszącą nazwę Gucci Premiere.Zasadniczo linia projektowana jest na potrzeby prezentacji gwiazd na czerwonym dywanie. Włoska marka zadebiutowała na otwarciu festiwalu filmowego w Cannes. Do prezentacji pierwszej sukienki z linii Gucci Premiere wybrana została aktorka Salma Hayek. Kolekcja Gucci Premiere będzie odnawiana dwa razy w roku. Dodatkowo realizowane będą zamówienia wychodzące poza zaprojektowaną kolekcję. Dom mody Gucci i jego projektantka Frida Giannini rozpoczęli współpracę ze szwaczkami, hafciarkami i krojczymi w Paryżu - historycznym centrum haute couture.
Gucii nie ma w planie, prezentowania kolekcji na wybiegu. Projektanka w jednym z wywiadów stwierdziła : " Kolekcja Gucci Premiere to intymna realacja pomiędzy domem mody Gucci a gwiazdami i celbrytami. Uważam , że nie jest w stylu Gucci ,robienie pokazu haute couture".

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009