Czysta forma i fokus na detal - pokaz La Mania
pioro

Czysta forma i fokus na detal - pokaz La Mania

La ManiaLa ManiaLa ManiaLa ManiaLa ManiaLa Mania

La Mania

La Mania

Pierwszego dnia wiosny w Arkadach Kubickiego w Warszawie odbył się pokaz marki La Mania. Esencją premierowej kolekcji Joanny Przetakiewicz i Magdaleny Butrym jest wysublimowana prostota i elegancja. Kreacje o czystych geometrycznych formach, utrzymane w monochromatyce, zostały uszyte z najwyższej jakości tkanin i odznaczają się niezwykłą starannością wykonania. Tutaj znaczenie ma precyzja kroju i każdy niewidoczny szew. Doskonałym uzupełnieniem proponowanych strojów były czółenka w kolorze cielistym lub czarnym na wysokich szpilkach, nakrycie głowy o wyrafinowanej konstrukcji lub pojedyncze dodatki w postaci złotej bransolety czy długich kolczyków. Wszystko we właściwych proporcjach, takich, by jak najlepiej wyeksponować piękno kobiecości.

Pokaz kolekcji poprzedzony był projekcją krótkiego filmu promocyjnego marki, w reżyserii Xawerego Żuławskiego, z muzyką zdobywcy Oscara, Jana A. P. Kaczmarka. Poza obecnością obu panów, na to wydarzenie modowe stawiło się całe mnóstwo gwiazd. Wśród zaproszonych gości można było zobaczyć Monikę Olejnik, Nataszę Urbańską i Janusza Józefowicza, Edytę Olszówkę, Jolantę Pieńkowską, Małgorzatę Sochę, Magdalenę Boczarską, a także cały panteon polskich projektantów.

La ManiaLa ManiaLa ManiaLa ManiaLa ManiaLa Mania (fot: mw media)

fot: Joanna Leszczyńska

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009