Czy masz już papierową kurtkę w kolorze miłości?
pioro

Czy masz już papierową kurtkę w kolorze miłości?

UEGNatalia Jata UEGUEGNatalia JataMichał Łojewski - założyciel UEG

UEGWczoraj w Warszawie miała miejsce prezentacja kolekcji niezwykłej marki UEG, a także premiera najnowszej linii chust UEG FLAGS. UEG opiera się na artystycznych projektach, odrzucając schemat sezonowych kolekcji, a jego bazę stanowi zbiór prostych tyvekowych kurtek, jerseyowych T-shirtów oraz toreb. Jest to projekt, który powstał by grać ze światem konsumpcji. Korzystając z języka symboli i znaków przypomina o ulotności istnienia. W fantastycznie zaprojektowanym wnętrzu L'AURA BOUTIQUE spotkali się przedstawiciele świata mody, aby oglądać, dotykać i przymierzać. Gospodarze wydarzenia – Michał Łojewski (założyciel marki i projektant) oraz Ania Żurawska (brand manager) – zafundowali gościom koktajl bieli, czerni i czystych form. Nas szczególnie zachwyciły kosmiczne kurtki i oryginalne torby wyglądające jak papierowe!

Będąc w Warszawie naprawdę warto zajrzeć do Laury na Mokotowską 26. UEG zaprasza także na zakupy na swojej stronie (www.ueg-store.com). Gorąco polecamy!

Ania Żurawska - brand manager UEGMikołaj Komar KMAGMikołaj Komar KMAGUEG

fot: Joanna Leszczyńska

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009