Co słychać w Top Model?
pioro

Co słychać w Top Model?

Ku naszemu zdumieniu ostatni odcinek Top Model zawierał w sobie treści mające jakiś związek z prawdziwym modelingiem. Uczestniczki programu wzięły udział w zdjęciach reklamowych przed kamerą oraz w dynamicznej sesji z fotografem Emilem Bilińskim. Dziewczyny wystąpiły w stylizacjach inspirowanych bohaterkami filmów akcji, więc na planie czekało je sporo ruchu, pracy całą sylwetką, ale także skupienia niezbędnego, by zapanować nad wyrazem twarzy na tego typu ujęciach. Tym razem kandydatki na modelki nie musiały się zmagać ze strachem ani przezwyciężać bariery nagości, więc mogły faktycznie pokazać na co je stać w zakresie pozowania, a także pracy poza studiem czy nawiązywania kontaktu z fotografem.

Dobre wrażenie o odcinku pod koniec zepsuła awantura jurorów, którzy debatowali nad urodą jednej z uczestniczek. Głos zabrał Dawid Woliński, forsując pogląd, że dziewczyna z dużym biustem nie ma szans na karierę w światowym modlingu i będzie skazana wyłącznie na zlecenia beauty i reklamy bielizny. Ciekawe zatem w jakim celu projektant w czasie eliminacji obmacywał biust jednej z dziewcząt... Jak sądzicie?

fot: Emil Biliński / topmodel.tvn.pl

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009