Co dla cery w mroźne dni?
pioro

Co dla cery w mroźne dni?

Zima się zbliża coraz większymi krokami, a Wasza skóra zaczyna buntować się i sprawiać Wam niespodzianki?

krem Neutrogena

 

Wraz z nadchodzącą zimą cera zaczyna się przesuszać i staje się podrażniona. By temu zapobiec, sięgnij po kremy Neutrogeny. Skutecznie chronią cerę przed niekorzystnymi warunkami (wiatr, mroźne powietrze)  które powodują podrażnianie cery. 

 


krem Solaris firmy  Dr. Nona

Polecamy również produkty Dr Nony. Kosmetyki te tworzone są na bazie kompleksu bioenergomineralnego, co umożliwia łączenie minerałów z morza martwego z olejkami eterycznymi. Szczególnie dla cery wrażliwej i skłonnej do podrażnień zalecane jest stosowanie kremu Solaris. Dzięki wzbogaconej w witaminy recepturze,  cera jest dogłębnie odżywiona.

 


krem Dr. Hauschka

Kosmetyki Dr Hauschki są tworzone na bazie naturalnych roślin leczniczych, a większość kremów jest przeznaczona do wszystkich rodzajów skóry. Wysokoochronnym kremem, jest krem do twarzy z pigwy, ochraniający powierzchnię skóry przed  zewnętrznymi czynnikami niekorzystnie wpływającymi na cerę.

 

 

fot: johnson.frisco.pl , drnona.com.pl , apteka-centrum.pl

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009