Butik Parfois już w Warszawie
pioro

Butik Parfois już w Warszawie

Parfois w WarszawieParfois w WarszwieParfois w WarszawiePo roku obecności na polskim rynku, Parfois - portugalska marka eleganckich dodatków i modnej biżuterii - otworzyła swój pierwszy sklep w Warszawie przy ul. Chmielnej 11.Parfois to młoda, ale bardzo dynamicznie rozwijająca się marka. Obecnie sieć obejmuje aż 180 sklepów na 20 rynkach na całym świecie m. in. we Francji, Hiszpanii, Portugalii, Rumunii, na Łotwie, Ukrainie, w Rosji, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Kuwejcie, Omanie, Bahrainie i Egipcie.

Polska jest rynkiem szczególnie interesującym i ważnym dla portugalskiej marki, dlatego w ciągu najbliższych 4 lat Parfois ma zamiar otworzyć aż 40 sklepów na terenie całego kraju. Już dzisiaj jej produkty można kupić w Poznaniu, Krakowie, Gdańsku i Łodzi, Wrocławiu i Katowicach.

Co wyjątkowego tkwi w popularności Parfois? Przede wszystkim dość przystępne ceny (torby od 79 - 350 zł, naszyjniki od ok. 50 zł, kolczyki od ok. 30 zł) oraz nowoczesny koncept, polegający m.in. na wprowadzaniu co tydzień nowości w małych ilościach, ale o dużej różnorodności. Asortyment więc dynamicznie się zmienia, trafia do różnych klientek i co ważne - jest rozmieszczony w przestrzeni sklepów w przemyślany i zaplanowany sposób. W butiku Parfois dodatki i biżuteria są posegregowane według kolorystyki i stylu.

mat: www.groszki.pl

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009