Beyonce i jej pierwsze perfumy Heat
pioro

Beyonce i jej pierwsze perfumy Heat

 

Beyonce - HeatBeyonce - HeatNajnowsze dzieło piosenkarki to efekt współpracy z firmą Coty, która wyprodukowała perfumy. Pierwszy zapach od Beyonce nosi gorącą nazwę "Heat". Piosenkarka i pracujący z nią specjaliści z Coty chcieli stworzyć zapach klasyczny, definiujący Beyonce. Kolejne perfumy ( są już plany ) będą odzwierciedleniem nastrojów, cech charakteru Beyonce, natomiast "Heat" ma być najbardziej ponadczasowy. Czy twórcom zapachu się udało? Mieszkańcy USA będą mieli szansę przekonać się o tym już wczesną wiosną 2010, do Europy zapach przybędzie z pewnym opóźnieniem.

Zapach będzie opierał się na takich nutach zapachowych jak: orchidea, magnolia, kwiat pomarańczy i brzoskwinia. To połączenie wydaje się interesujące, podobnie jak kampania reklamowa i czerwono-złoty flakon nowych perfum. Wszystko utrzymane jest w charakterystycznym dla Beyonce "seksownym klimacie". Gwiazda, która zawsze ma pełną kontrolę nad projektami, w które się angażuje i tym razem sprawowała nad wszystkim pieczę.

 

 

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009