Bardzo limitowana kolekcja PAUL SMITH
pioro

Bardzo limitowana kolekcja PAUL SMITH

 

Bardzo limitowana kolekcja PAUL SMITH Bardzo limitowana kolekcja PAUL SMITH Bardzo limitowana kolekcja PAUL SMITH Marka stworzona przez brytyjskiego projektanta Paul'a Smith'a podbiła już rynki azjatyckie, a przede wszystkim Japonię. W tokijskim sklepie projektanta PAUL SMITH SPACE znajdziemy cały przekrój przez jego twórczość, z naciskiem na jego ulubione projekty. Smith po raz kolejny miło zaskoczył swych japońskich fanów, przedstawiając wystawę fotograficzną złożoną ze zdjęć, które sam wykonał. Wystawie towarzyszy linia toreb, każda powiązana z poszczególnymi zdjęciami. Akcja zatytułowana jest Project 10: BAG. Liczba toreb to 138 unikatowych projektów, każdy z butików w Japonii (a jest ich właśnie 138) otrzyma jedną z nich do sprzedaży.

Jeśli wybierasz się w najbliższym czasie do kraju Kwitnącej Wiśni - życzymy udanego polowania na jedyną w swoim rodzaju torbę Paul Smith!

 

fot: www.viewonfashion.com

 

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009