AdiCup - mistrzostwa świata w piłce nożnej w wersji firmy Adidas
pioro

AdiCup - mistrzostwa świata w piłce nożnej w wersji firmy Adidas

Adi Cup Firma Adidas zorganizowała swoje własne mistrzostwa w piłce nożnej AdiCup 2010 i przygotowała 4 zestawy dla fanów i fanek tego sportu. Turniej adiCup odbędzie się w 5 miastach z udziałem 76 drużyn. Finał rozegrany zostanie już 26 czerwca w Herzogenaurach, w tym mieście znajduje się siedziba firmy Adidas. Turnieje eliminacyjne odbywały się w Nowym Jorku, Tokio i Berlinie, a ostatni z nich odbędzie się 20 czerwca w Londynie. Na te mistrzostwa firma przygotowała cztery zestawy sportowe.
Każdy komplet składa się z pary sneakersów, torby i koszulki.  Buty zostały stworzone na wzór piłkarskich korków i mają identyczne przeszycia, jak obuwie piłkarzy. Torby są klasyczne - mają dwie rączki ilogo adidas . Zestawy różnią się tylko koszulkami. W londyńskiej paczce koszulka ma trójkątny dekolt, berlińskiej - okrągły, a zielona koszulka ma kontrastujący - żółty kołnierzyk.

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009