A co dziś? 3.11.2010
pioro

A co dziś? 3.11.2010

Seraphic VeilMary KatrantzouMary KatrantzouNaughty AliceAlicja w krainie czarówGwen Stefani

Wstajesz rano i czujesz, jakbyś była na pograniczu jawy i snu? Doskonale! Przedłuż urok tej chwili na cały dzień i zaczaruj swoją środę!

 

1. Zacznij od zabawy tajemniczym słoiczkiem o bajkowej nazwie Seraphic Veil. Skrywa on w środku magiczną bazę firmy Rouge Bunny Rouge, czyli bogaty koktajl składników upiększających, takich jak kolagen, roślinne peptydy, olejki z nasion winogron i orzechów makadamia, a także ekstrakt z nasion bawełny. Twoja twarz będzie zniewalać fantastycznym blaskiem.

2. Załóż coś równie nietypowego, jak kreacje Mary Katrantzou. Projektantka słynie z nietypowych pomysłów, a w najnowszej kolekcji proponuje bluzki niczym przejścia do innego świata (oknem!).

3. Vivienne Westwood stworzyła nowy zapach Naughty Alice. To śmiała, a zarazem zmysłowa kompozycja dla współczesnych dziewczyn, które lubią podróże w wyobraźni i mają odwagę spełniać swoje marzenia i zachcianki. Czarna róża, fiołek i ylang ylang to dominujące nuty tego eliksiru.

4. Pamiętasz 'Alicję w Krainie Czarów' Lewisa Carrolla? Fajnie sobie czasem przypomnieć arcydzieło literatury z czasów dzieciństwa. Biały Królik, magiczne ciasteczka zmieniające wzrost, Wyścig Kumotrów, jaszczurka Bill, Szalony Kapelusznik i obłąkana herbatka, to wszystko i dużo więcej znajdziesz na 176 stronach tej fascynującej książki.

5. A w popową wersję Alicji wcieliła się Gwen Stefani w teledysku 'What you waiting for' z płyty Love. Angel. Music. Baby. Kostiumy zaprojektował cudownie ekstrawagancki John Galliano.

 

 


foto: rougebunnyrouge.com, Evan Sung, viviennewestwood.co.uk, merlin.pl, Charlie Lamour

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009