A co dziś? 28.10.2010
pioro

A co dziś? 28.10.2010

28.10.2010

Mangonaszyjnik nOir JewelryFoto David A. Sladekosmetyki kolekcji Masquerade firmy SmashboxJoss Stone

Mocny kolor, a najlepiej kilka... albo wszystkie! Czwartek to już prawie weekend, wzbiera więc w nas zupełnie nowa energia i entuzjazm do zabawy!

1. Mamy apetyt na słodkie soczyste mango. Mało kalorii, dużo witamin: C, A, E, B1, B2, B3... Połówka owocu ląduje na talerzu, a drugie pół (rozgniecione i połączone z jogurtem naturalnym) na twarzy na 20 minut. Po takiej dawce dobroczynnych substancji skóra będzie pięknie wygładzona i zregenerowana.

2. Załóż dziś coś etnicznego, oryginalnego, nasyconego barwami. Rozświetlisz otoczenie kolorową poświatą. Nam bardzo spodobał się naszyjnik z kolekcji nOir Jewelry, który wcale nie jest noir.

3. Zajrzyj na stronę http://thechromatic.virb.com/. Reżyser trzeciej części sagi Zmierzch – 'Zaćmienie' – David A. Slade jest również bardzo utalentowanym fotografem. W czasie swoich podróży i pracy na planie filmowym udaje mu się złapać aparatem szlachetne chwile i odkryć piękno drzemiące w niedoskonałości. Inspirująca gra kolorów i cieni!

4. Namaluj intrygujący obraz na swojej twarzy przy użyciu kosmetyków z najnowszej kolekcji Masquerade firmy Smashbox. Prowokujące barwy w oryginalnej palecie sprawią, że będziesz się wyróżniać w świecie zasnutym szarymi chmurami.

5. Dziś słuchamy płyty 'Colour me free' Joss Stone. Spontaniczna, surowa, ze sporą dawką improwizacji. Pokolorowana świeżością.

 

 

foto: sephora.pl , wallscheme.com , wirtualhebarium.org , noirjewelry.com , thechromatic.virb.com

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009