A co dziś? 27.10.10
pioro

A co dziś? 27.10.10

Sensous NoirŚliwkaDior Adriana LimaMichael Jackson

 

 

 

 

                        Ś jak środa, Ś jak śliwka, czyli sztandarowy kolor i smak polskiej jesieni.

1. Spryskaj szyję i nadgarstki drzewno-ambrową kompozycją Sensuous Noir. Nowy bogaty zapach Estee Lauder stanowi esencję kobiecej zmysłowości i podkreśla jej fascynującą naturę. Przechodząc pozostawisz za sobą w powietrzu smugę tajemniczości.

2. Korzystaj z bogactw natury i skuś się na owoce sezonowe. O tej porze roku najsmaczniejsze są śliwki. Zawierają sporo składników odżywczych i błonnika, są przy tym niskokaloryczne. Suszone wspomagają procesy trawienne, przyspieszając przemianę materii.

3. Pomaluj oczy 5 cieniami 173 Night Butterfly z kolekcji Jazz Club Diora. Twojemu uwodzicielskiemu spojrzeniu nikt nie będzie w stanie się oprzeć.

4. Pomyśl o kostiumie na Halloween. Być może zainspiruje Cię Adriana Lima, która w ubiegłym roku przebrała się za Gnijącą Pannę Młodą i wyglądała równie przerażająco, co bohaterka filmu Tima Burtona. Dokonać wyboru stroju pomoże Ci...

5. … 'Thriller' Michalea Jacksona, klasyk z 1982 roku, posłuchasz raz i będziesz nucić cały dzień. Uwaga: wzrośnie też Twój apetyt na straszenie i robienie psikusów!

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009