A co dzis ? 26.10.10
pioro

A co dzis ? 26.10.10

The ArchandroidZjedz grejpfrutaPomaluj dzi¶ ustaOcieplacze prosto z Top Shop-uPobiegaj Przebiegnij przez WTOREK z klas±! :-)

1. Wstań praw± nog±, weĽ głęboki oddech, u¶miechnij się i zachowaj równowagę dzięki kawałkowi Janelle Monae 'Tightrope' z płyty Archandroid. Pozwól się ponie¶ć swinguj±cej fali.2. Na ¶niadanie zrób sobie zastrzyk z witamin C, B, E oraz P – zjedz grejpfruta. W 90% składa się z wody i przy¶piesza przemianę materii. Pobudzi Twój apetyt na dzień!

3. Postaw na kolor i pomaluj usta mocniejszym odcieniem niż zwykle. Twój u¶miech zyska wyrazist± oprawę, więc na pewno uda Ci się zarazić otoczenie dobrym nastrojem.

4. Załóż na dłonie i przedramiona miękkie wełniane ocieplacze, jak te z Top Shopu. Pozwol± Ci na swobodne ruchy i sprawi±, że nie zmarzniesz gdy...

5. … pójdziesz pobiegać! Korzystaj ze słonecznej i suchej jesieni, ciesz się szeleszcz±cymi pod stopami li¶ćmi i rze¶kim powietrzem. Polecamy jogging, który poprawia sprawno¶ć fizyczn± bez stresu i nadmiernego wysiłku.

foto: www.topshop.com, Time Inc. Digital Studio, Getty Images, www.jmonae.com

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze ¶wiata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatno¶ci  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009