A co dziś? 12.11.2010
pioro

A co dziś? 12.11.2010

Le Prisme Visage GivenchyVanitas VersaceKeira KnightleyChloeHurts 'Happiness'

 

Prognoza pogody na piątek: średnie zachmurzenie i miejscowe przejaśnienia dzięki technologii z laboratoriów Givenchy, pozwalającej na odbijanie światła pod każdym kątem oraz wzrost ciśnienia atmosferycznego na skutek rozpylenia nowego zapachu od Versace...

1. Le Prisme Visage Givenchy! to nie zaklęcie, ale złożona formuła naukowa oparta o technologię atomizacji cząsteczek pudru tak, by stały się maksymalnie rozdrobnione, dzięki czemu makijaż jest bardziej jednolity. A do tego wkomponowany zapach róży, irysa i słodkich winogron - cudo!

2. Najnowsze perfumy Vanitas Versace to kombinacja światła oraz zapachu kwiatu tiare, limonki, frezji i cedru. Lekkość i subtelność zamknięte na chwilę w krysztale.

3. A co powiesz na zmianę fryzury? Na coś totalnie dziewczęcego... jak bob, który zaprezentowała Keira Knightley na pokazie Chanel. Z taką fryzurą wszystko ujdzie Ci na sucho ;-)

4. I do kina! Na film 'Chloe'. To historia kobiety obsesyjnie zazdrosnej o swojego męża, która posuwa się do zatrudnienia prostytutki, aby się przekonać czy jej partner jest wierny. W rolach głównych piękna Julianne Moore, Liam Neeson oraz Amanda Seyfried.

5. Wkraczamy w weekendu część właściwą z płytą 'Happiness' brytyjskiego zespołu Hurts. Poruszające teksty, piękna czysta muzyka. Emocje.

 

 

 

 

foto: parfumsgivenchy.com, sephora.pl, hji.co.uk, sonyclassics.com/chloe, informationhurts.com

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009