A co dzi¶? 8.11.2010
pioro

A co dzi¶? 8.11.2010

Lola's CupcakesCoco MademoisellePier¶cionek River Islandokulary PradyFlorence and the Machine

 

Z serii pochmurnych poniedziałków: s± na ¶wiecie babeczki, które wymaluj± Twoje wnętrze bit± ¶mietan± tak skutecznie, że zapomnisz o słabej pogodzie... a je¶li marszczysz z niezadowoleniem brwi, że znów trzeba rano wstawać i biec do szkoły lub pracy, to mamy dla Ciebie specjalne okulary odwracaj±ce uwagę otoczenia od tego grymasu... zobacz!

1. Zacznijmy od przyjemno¶ci zarówno dla podniebienia jak i dla oczu. Co tu dużo mówić... Lola's Cupcakes proszę Państwa!

2. Hej (Coco) Mademoiselle! A co powiesz na jedwabisty olejek od Chanel, który pozostawi na Twojej skórze delikatny zapach perfum i satynowy blask?

3. Do tego zaczarowany pier¶cionek jak z innego ¶wiata, gdzie poł±czenie malowanego drewna i cyrkonii jest całkiem naturalne. River Island przełamuje schematy i po raz kolejny zachwyca odważnym miksem materiałów i stylów.

4. Jeszcze bardziej brawurowy projekt to okulary z „gotowymi” brwiami, np. w kolorze czerwonym. Prada nie przestaje zaskakiwać i wytycza nowe trendy, których się nieco obawiamy, a jednocze¶nie ich poż±damy!

5. Energia totalna, czyli 'Dog days are over' Florence and The Machine... zatańcz ze mn±!

 

 

foto: lolascupcakes.pl, mode.vogue.fr, riverisland.com, trends-in-details.com, florenceandthemachine.net

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze ¶wiata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatno¶ci  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009