Kampania Boss Orange czyli jak wakacyjna moda w pełnym rozkwicie
pioro

Kampania Boss Orange czyli jak wakacyjna moda w pełnym rozkwicie

Boss Orange - Erin WassonBoss Orange - Angela LindvalBoss Orange - Erin WassonBoss Orange - Jamie Strachan, Erin Wasson , Mihaly MartinsBoss Orange - Mihaly MartinsKampania BOSS Orange jest jedną z najbardziej naturalnych reklam tego sezonu. Zdjęcia przypominają fotografie z wakacji, a modele sprawiają wrażenie, jakby doskonale się razem bawili. W sesji wzięły udział Angela Lindvall i Erin Wasson, którym towarzyszyli Mihaly Martins oraz Jamie Strachan. Czwórka modeli została sfotografowana w hotelu w Miami. Zdjęcia zrobił Matt Jones, który starał się uchwycić grupę znajomych podczas wakacji. Modele doskonale się bawili, spacerowali po molo, opalali na leżakach i kąpali w ubraniach oraz wylegiwali w łóżku. Robili wszystko, co młodzi ludzie robią podczas wakacyjnych wypadów.Ze zdjęć bije radość i dobra zabawa. Widać, że modele dobrze się czuli w swoim towarzystwie, a co najważniejsze, to nie było udawane. Angela Lindvall w wideo z backstage'u powiedziała, że oni naprawdę są przyjaciółmi.

Marka należąca do niemieckiej firmy Hugo Boss AG postanowiła w nietypowy sposób zaprezentować swoje ubrania. Nie postawiła na idealne ujęcie danej rzeczy, czy prezentację ubrań. Na kilku zdjęciach są one mokre lub prawie niewidoczne. BOSS Orange w najnowszej kampanii reklamowej sprzedaje klimat, wesołą atmosferę nowoczesnego stylu życia. Zapewnia, że w ich ubraniach będzie się czuć dobrze i doskonale się bawić. To jedna z najlepszych młodzieżowych kampanii tego sezonu!

fot: www.viewonfashion.com , lula.pl

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009