30 maja dzień bez biustonosza
pioro

30 maja dzień bez biustonosza

<!-- @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } -->

Dzień bez biustonoszaBiustonosz to część garderoby, która codziennie jest noszona przez miliony kobiet na świecie. Jest z Tobą przynajmniej 12 godzin na dobę. Dobrze dobrany może dodać Ci blasku i seksapilu, niedopasowany jest w stanie nie tylko od samego rana wprowadzić Cię w zły nastrój, lecz nawet spowodować silne bóle kręgosłupa. Nie każda kobieta zdaje sobie sprawę, że bielizna może być jej najlepszym przyjacielem.

Niektórzy mówią, że dzień bez biustonosza wymyślili mężczyźni, aby móc bez przeszkód podziwiać kobiece kształty. Bez względu na to, czy jest to prawda, czy też zwykła insynuacja, panie bardzo chętnie podchwyciły pomysł, aby przez jeden dzień w roku uwolnić swoje piersi. Ty też daj odetchnąć swojemu ciału i 30 maja zostaw biustonosz w domu. Przez chwilę będziesz się czuła wolna i wyzywająca. Pamiętaj jednak, że biustonosze nie są tylko dodatkiem, ale spełniają konkretną funkcję.

Skóra biustu jest bardzo delikatna, musimy więc dbać, aby na długo pozostała gładka i elastyczna. Codziennie rano i wieczorem używaj więc balsamu ujędrniającego i dbaj o to, aby okolice dekoltu były zawsze mocno nawilżone. Innym sposobem przeciwdziałania rozciąganiu się i utraty jędrności skóry jest także prawidłowo dobrany biustonosz. Powinien podtrzymywać piersi i je modelować, nie powodując uczucia ucisku, zmęczenia czy wręcz bólu. Jeśli brak Ci śmiałości, a chciałabyś w jakiś sposób wziąć udział w światowym dniu bez biustonosza, pomyśl o bardzo dyskretnej i dobrze dopasowanej bieliźnie. Nie bój się eksperymentować, czasem warto odrobinę zmienić swój styl, aby poczuć się niezwykle kobieco!

mat : :: VanguardPR - Grupa Adweb ::.

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009