13 odcinek Top Model
pioro

13 odcinek Top Model

W trzynastym odcinku programu Top Model uczestniczki miały wziąć udział w pokazach znakomitych paryskich kreatorów mody. Zamiast tego zobaczyliśmy je w czymś, co przypominało prezentacje w showroomach, na dodatek mało znanych i niewiele znaczących projektantów. Oprócz tego poproszono je o wystąpienie w charakterze manekinów na wystawie sklepowej! Doprawdy trudno to skomentować, czy choćby ustalić jaki związek konkurencja ta miała z prawdziwym modelingiem. Była też niezbyt wymagająca sesja zdjęciowa w plenerze, w której dziewczyny poradziły sobie średnio. A ponieważ był to odcinek mający wyłonić 3 finalistki, producenci podnieśli napięcie w ten sposób, że wyeliminowali chwaloną za fotogeniczność Joasię, dając tym samym "szansę" budzącej swoją seksualnością kontrowersje Michalinie. Michalina jest osobą, która budzi w nas szalenie pozytywne odczucia, jednak trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że nie ma zbyt dużych szans na zrobienie kariery w modelingu, a już z pewnością mniejsze niż Joasia. Oprócz niej do finału przeszła, wciąż nieco infantylna, ale coraz bardziej ogarnięta Ania, oraz zarozumiała Olga. Cieszymy się, że pobyt w Paryżu przynajmniej uświadomił tej ostatniej jakiej formy od modelki oczekują klienci, odwołano bowiem jej udział w pokazie po tym, jak nie dopięła się na niej żadna z kreacji!

Czy uważacie, że jury postąpiło sprawiedliwie wyrzucając Joasię? Jak Wam się podoba postawa Olgi? Czy uwierzyłyście w prawdziwą metamorfozę Ani? I czy sądzicie, że Michalina da sobie radę w świecie mody? Czekamy na Wasze opinie!

fot: Guillaume Malheiro

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009