10-te urodziny błyszczyków Juicy Tubes
pioro

10-te urodziny błyszczyków Juicy Tubes

Juicy TubesNie każdy wie, że to właśnie marka Lancome jako pierwsza stworzyła błyszczyk w tubce. Było to w 2000 roku. Teraz kiedy mija 10 lat od tego momentu firma świętuje rocznicę wprowadzeniem nowej całkowicie naturalnej formuły i opakowania.
Błyszczyk Juicy Tubes od momentu kiedy się pojawił - podbił serca kobiet na całym świecie. Opakowanie okazało się niezwykle poręczne. Dostępny jest w kilku odcieniach i różnych kolorowych opakowaniach zaprojektowanych przez Julie Werhoever i Christophera Kane'a.
Z okazji dziesięciolecia nastąpiła kolejna odsłona tego błyszczyka. Jego składniki są w 100% naturalne. Edycja kolekcjonerska ma więc całkowicie naturalną formułę, opakowanie zaś było projektem Yayoi Kusamy - światowej sławy artystkę sztuk wizualnych.W jubileuszowej kolekcji jest 6 nowych kolorowych motywów zainspirowanych naturą. Cena: ok. 80zł. Sekret konsystencji to odżywczy związek miodu i masła shea. Również odcienie są wyprodukowane na bazie składników naturalnych, aby odzwierciedlić barwy miodu, róży i moreli.

mat. i fot: www.lula.pl

powrót archiwum

 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009