Anastazja
Status użytkoenika Anastazja
5

Ach wskoczyłoby się w bikini...tylko że

No właśnie jest jedno ale. Mała oponka ma brzuszku. Nie mogę się jej pozbyć od jakiegoś czasu. Stosowałam dietę kopnehaską ( nie polecam ) i sporo ćwiczę / pływam. A ona dalej jest. Myślę o nowej diecie.Tyle że jak tak lubię jeść. Jak nie jem jest mi zimno i zaraz jestem zła. Może coś wymyślę.

2009-08-03 14:42:30

Aneta W. mówi:
2009-08-03 14:42:30

A ile ważysz? ile masz wzrostu? ile chciałabyś schudnąć i w jakim czasie? Mamy początek sierpnia więc nie chce Cie martwić, ale chyba za późno sie wzięłas za zrzucanie sadełka. Ogólnie polecam: 30 min biegania w średnim tempie przed śniadaniem, ale tylko wtedy kiedy nie masz dość dużej nadwagi. Do tego odpowiednio dobrana dieta. Możesz zacząć od tego by zrezygnowac z jakichkolwiek słodyczy, zero fast foodow i śmieciowego żarcia i najważniejsze: NIE JEDZ PO GODZINIE 20. Taka dieta wraz z ćwiczeniami (6 razy w tygodniu bieganie + 2 razy basen) sprawi, że w miesiac bedziesz w stanie trwale schudnac ok 6kg - bez efektu jojo !!!. Życze powodzenia i wytrwalosci w chudnięciu :)

Anastazja mówi:
2009-08-03 14:42:30

Cześć Aneto, dziękuję za podpowiedź. Czyżbyś interesowała się dietetyka i fiz coolturą? Nie wiem czy będę tak wytrwała jak zalecasz.


token


powrót
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009