klaudiadzwonek
Status użytkoenika klaudiadzwonek
0

Wnerwiający chłopak

Hej opowiem wam o takim chłopaku z mojej klasy nie lubie go cigle dokucza i nas wnerwia .  Koleżanki mi mówiły że spadł ze schodów i zmienił sie na gorszego dziś pan mu odpuścił ćwiczenia ,  a cała klasa oprucz niego musiała 30 minut ćwiczyci a on se siedział , ale cusz jak ma zgłowom . Nazywamy go zalewski  , a i tak się nie przejmuje , że się wnerwia , bo jak nas przezywa i przeklina , że nawet nauczyciele nie dają rady z nim ja mam gorzej , bo mieszka koło mnie i jak go nie ma to przychodzi po zeszyty , a ja się wykrecam , bo on ma przeciesz też blisko kolege , ale już nie wiem co onim myśleci już szkoda słów do niego . Piszcie jak macie kogoś kto was wnerwia .

2012-10-30 17:31:26      Komentarzy (0)

zaskakująca zima

w niedzele jak wstałam pacze a tu śnieg  dziwiłam sie że w październiku tak szybko ale zima nas zaskakujcie a u was jest zima? Piszcie jak chcecie ;)

2012-10-29 16:57:42      Komentarzy (0)

chłopacy

Hej nazywam sie klaudia pisze swojego pierszego bloga i nie wiem czy bedzie dobry  .                   Spotkałam  fajnego chłopaka nazywa się Sajmon i się spytał czy bedę z nim . Zgodziłam sie po kilku dniach rogule się nie spotykaliśmy ja chodziłam z przyjaciółkom , a on z kolegami w końcu sie go spytałam dlaczego nie chce mnie przedstawić kolegom on sie speszył i poszedł nie wiem dlaczego , ale chyba się stydził mnie nastepnego dnia zerwał ze mną przy koledze na głos i od tąd się mnie boi że go udzerze jaka to jest sprawiedliwośc byliśmy tylko przez tydzień. 

Piszcie do mnie  ja was zrozumiem :)

2012-10-29 16:50:33      Komentarzy (0)

1 

Historia wpisów:

- Październik 2012 (3)

Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009