Rozmaitości
pioro

Zimą wskocz na dechę!

snowboardsnowboardsnowboard

  Zima się zbliża wielkimi krokami, a Ty szukasz sportu dla siebie? Wybierz snowboard! Wyjedź w góry, zabierz znajomych i wyrusz w trasę! Jeśli jesteś początkującą snowboardzistką szukającą sprzętu na którym mogłabyś rozpocząć swoją przygodę z deską, wybierz snowboard typu All-mountain. Deski te są przeznaczone dla osób początkujących, poruszających się po ściśle wyznaczonych trasach. Jeśli zapragniesz jednak wnieść odrobinę szaleństwa w swoje zjazdy, postaw na deskę typu freeride.

snowboard

 

Zjazdy freeridowe polegają na poruszaniu się poza wyznaczonymi trasami. Każdy zaawansowany snowboardzista marzy by zjechać po dziewiczych terenach, nienaruszonym puchu i tam zaznaczyć swój ślad!

 

Jeśli potrzebujesz więcej adrenaliny, jest jeszcze freestyle! Jak sama snowboardnazwa wskazuje, nie ma tu żadnych ograniczeń! Zjeżdżasz gdzie chcesz i jak chcesz. Tu liczy się Twoja kreatywność i umiejętności, bez których nie wykonasz snowboardowych sztuczek. Ruszaj do snowparku, zjeżdżaj po poręczach i trenuj skoki! Snowboard, to nie tylko wielka frajda ze zjazdów.

 

snowboard

A Czym się charakteryzuje snowboardowy lifestyle? To przede wszystkim wolność. Brak ograniczeń i podążanie własną ścieżką. Luźny styl, wielkie czapy, szerokie spodnie.. po tym rozpoznasz snoboardzistę. A jak jest na stoku? Siadamy na trasie, przez co nie lubią Nas narciarze (zazdroszczą Nam, że sami nie mogę sobie wygodnie usiąść). Jeździmy jak chcemy, ścinamy na krechę, czujemy wolność i mamy wielką frajdę. Jeśli wnikniesz w świat snowboardu, to ostrzegam… to wciąga!

 

fot: snowrew.com , bluemilesnowsports.com, google.images.pl, snowboardschool.pl

powrót powrót 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009