Rozmaitości
pioro

Zima nie ustaje, więc... polecamy gimnastykę na sali!

Zbliża się koniec stycznia i wbrew temu, co niedawno zapowiadały nam pogodynki,  zima się mocno trzyma. Chcesz już wyjść pobiegać, pograć i poćwiczyć na zewnątrz, ale na chodnikach śnieg i pełen ślizg? Aby nie stracić formy, szukasz jakiegoś rozwiązania, a jedyne co Ci pozostaje, to wbić się na zadaszoną miejscówkę, gdzie podniesiesz swoją formę i wyrzeźbisz ciało przed nadejściem wiosny.

Oto co Wam proponujemy!

1) Jukari Fit

JukariSą to zestawy ćwiczeń opracowane przez firmę Reebok. Zamiast zwykłych ćwiczeń fitnessowych, trenujesz przy pomocy specjalnego urządzenia Fly Set. Dzięki temu ćwiczenia są nie tylko lżejsze, ale przynoszą o wiele więcej zabawy niż zwykły fitness! Dzięki specjalnie opracowanemu zestawowi ćwiczeń wyrzeźbisz mięśnie brzucha, wysmuklisz biodra i ukształtujesz łydki. Jeśli wciąż siedzisz w domu, to nie zwlekaj i do dzieła!

2) Power Joga

Power YogaJeśli nie przepadasz za wolnymi ćwiczeniami, a mimo wszystko chciałabyś spróbować jogi, wybierz jej odmianę - power jogę! Są to ćwiczenia bardzo podobne do tych, które wykonuje się na zwykłych zajęciach, jednakże pozbawione są one elementów medytacji. Ćwiczenia są wykonywane w szybszym tempie i przynoszą więcej efektów, niż sama joga.

 

3) Taniec

Taniec współczesny

A jeśli wolisz coś naprawdę dynamicznego... zapisz się na taniec! Nic tak nie pobudza i nie poprawia nastroju, jak porządna dawka ruchu przy skocznej muzyce! W mig poprawisz swoją kondycję, uelastycznisz oraz wysmuklisz sylwetkę. Silnego uderzenia pozytywnej energii dostarczy Ci taniec współczesny, jazz funky hip - hop lub video clip dance.

 

 

Jukari fit to fly:

powrót powrót 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009