Moda i uroda
pioro

SANOTINT naturalne i trwałe farby do włosów

Farby SanotintProdukowane w Szwajcarii farby do włosów firmy SanoTint, są jednymi z najbardziej naturalnych barwników do włosów dostępnych na rynku. Barwią głęboko, dokładnie, intensywnie i trwale, idealnie pokrywając siwe włosy.
Sekretem skuteczności i trwałości tego produktu jest ekstrakt złotego prosa oraz wiele innych ekstraktów roślinnych. Dzięki tym składnikom farby SanoTint nadają włosom intensywny kolor nie powodując żadnych uszkodzeń. Farby te są całkowicie bezpieczne i rekomendowane do samodzielnego stosowania w warunkach domowych.
Warto zaznaczyć że nie istnieje coś takiego jak czysto naturalny i zarazem trwały barwnik do włosów. Jeśli chcemy uzyskać trwałość, konieczne jest użycie środków chemicznych. Chociaż barwniki SanoTint zawierają w swym składzie substancje chemiczne, ich ilość ograniczona do absolutnego i niezbędnego minimum czyli:
- nadtlenki – zawartość nadtlenków jest mniejsza niż 2% (inne firmy używają 10-12%).
- fenylenodiamina (PPD) – zawartość fenylenodiaminy nie przekracza 0,5% w składzie Farb SanoTint z serii „Clasic”, zaś Farby SanoTint z serii „Light” w swoim składzie nie zawierają w ogóle fenylenodiaminy i uznawane są za jedne z najbardziej naturalnych barwników do kolorowania włosów dostępnych na rynku.
Warto wyraźnie zaznaczyć że  farby SanoTint nie zawierają amoniaku, są wolne od parabenów, alkoholu i konserwantów.
Wszystkie farby SanoTint były testowane dermatologicznie, nie były testowane na zwierzętach i nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Osoby, które doświadczyły alergicznych reakcji po użyciu komercyjnych farb do włosów mogą zatem doświadczyć dużej ulgi po zastosowaniu trwałych i bezpiecznych farb SanoTint.
UWAGA! Chemia ciała każdego człowieka jest wyjątkowa, dlatego zaleca się przeprowadzenie testu alergicznego przed użyciem jakichkolwiek produktów do farbowania włosów.
Wyłącznym dystrybutorem farb, szamponów i kosmetyków do włosów firmy SanoTint na terenie Polski jest firma „Light Way group sp. z o.o.”. Wszystkie produkty SanoTint można nabyć w sklepie internetowym www.onlynature.pl

powrót powrót 
Supermodel.pl - portal o modzie modelingu i modelkach. Najnowsze informacje ze świata mody, ciekawe artykuły. Moda w pigułce, porady modelingowe, moda, modeling, modelki, moda, modeling, modelki
Mapa strony  |   FAQ  |   Reklama  |   Polityka prywatności  |   Regulamin  |   Kontakt      
Copyrights © Supermodel.pl 2009